Baykon Team - o nas

Zespół Baykon Team powstał w roku 1999.

Nasz zespół posiada własny sprzęt, niezbędny na każdej zabawie. Jestesmy wyposażeni zarówno w sprzęt grajacy, nagłosnieniowy, jak i oswietleniowy. Także transport na miejsce zabawy organizujemy we własnym zakresie. Na organizatorze spoczywa jedynie obowiazek poinformowania nas o godzinie, miejscu i formie zabawy.

Jak już napisalismy na pierwszej stronie naszego serwisu WWW, podejmujemy się występów na różnorodnych imprezach tanecznych. Każda z tych zabaw ma swój charakter, swój schemat, a goscie moga posiadać różne zainteresowania muzyczne. Zespół BAYKON TEAM utrzymuje bezposredni kontakt z widownia, co stwarza swobodna i miła atmosferę wsród obecnych.

Do takich zabaw należa z pewnoscia wesela. Każde z nich posiada swój sceniariusz, czasem utworzony przez Parę Młoda - do którego należy się dostosować, ale najczęsciej to my jako zespół, jestesmy odpowiedzialni za przeprowadzenie zabawy w sposób, który zostanie w pamięci wszystkim gosciom. Repertuar staramy się zawsze dopasować do bawiacych się na parkiecie.I co najwazniejsze.... Ostatni schodzimy ze sceny.

Po prostu skontaktuj się z nami

« powrót do strony głównej